Kategóriák
Termékajánló
Termék részletek


Tenda TEG1105PD 5-Port Gigabit PD Switch With 4-Port PoE Extender

Tenda TEG1105PD 5-Port Gigabit PD Switch With 4-Port PoE Extender
  • Tenda TEG1105PD 5-Port Gigabit PD Switch With 4-Port PoE Extender
  • Tenda TEG1105PD 5-Port Gigabit PD Switch With 4-Port PoE Extender
  • Tenda TEG1105PD 5-Port Gigabit PD Switch With 4-Port PoE Extender
5xLAN port, LAN 10/100/1000 Mbps, 5xGigabit LAN, PoE port 4, PoE osztály PoE, Fémház, Teljesítmény 30W
  • Az alacsony költségű, nagy teljesítményű és plug & play funkcióval rendelkező TEG1105PD PoE switch egyszerre PSE és PD, olyan felügyeleti hálózati rendszerekhez terveztek, mint a parkok, közösségi utak, közepes és nagyobb gyárak, iskolák.

    Kicsi, könnyen beszerelhető egy kültéri vízálló dobozba. A kapcsoló négy 10/100/1000 Mbps-os PoE OUT portot (1-től 4-ig) kínál, amelyek kompatibilisek az IEEE 802.3af-val, és egy 10/100/1000 Mbps-os PoE IN portot (5-ös port), amely kompatibilis az IEEE 802.3af/at szabványnak.

    A teljes kapcsoló maximális PoE kimeneti teljesítménye 30 W. A kapcsoló CAT5 kábeleken keresztül tápellátást és adatátvitelt tud nyújtani alacsony fogyasztású hozzáférési pontokhoz és IP-kamerákhoz, ami nagymértékben csökkenti a hálózat kiépítésének költségeit.

    Ideális választás vezetékes hálózathoz közepes és nagy távolságú megfigyelési helyek esetén.

    5 Gigabit port, integrált PSE és PD tervezés
    A TEG1105PD 5 portja mind gigabites port, 4 PoE OUT porttal (1-4 port) és 1 PoE IN porttal (5-ös port). A kapcsolót az IEEE 802.3af/at kompatibilis PSE táplálhatja az 5-ös porton keresztül Ethernet-kábellel, és az 1–4-es portokon keresztül táplálhatja az olyan PD-ket, mint az alacsony fogyasztású hozzáférési pontok és az IP-kamerák.

    Gigbites sebesség, csökkenés nélkül 200 méteren belül, stabil adatátvitel
    A switch legfeljebb 325 méterrel tudja kiterjeszteni az adatátviteli távolságot, és több PoE porton keresztül nagy távolságú tápellátást kínál. Alkalmas közepes és nagy távolságú vezetékes megfigyelési területekhez vagy alacsony fogyasztású vezeték nélküli lefedettségi területekhez, például nagyvállalati parkokhoz, gyárakhoz, iskolákhoz stb.

    Csökkentett költségek, praktikus és stabil működés, tökéletes választás
    A TEG1105PD nem igényel független tápegységet, plug and play technológiával rendelkezik, nem kell figyelembe venni a tápellátást a hálózat kiépítése során; ráadásul nem kell több hálózati kábelt kihúzni a PoE kapcsolóból (PSE) az adatberendezési helyiségben, hogy több PoE tápellátású eszközt (PD) táplálhasson. Ezért a hálózat kiépítési költsége jelentősen csökken, miközben a minőség biztosított.

    325 m távolsági PoE, nincs szükség tápegységre, így megfelelő és praktikus a hálózathoz.

  • Gyártói cikkszám
    TEG1105PD
    LAN port
    5 db
    LAN sebesség
    10/100/1000 Mbps
    Portok száma
    5 db
    Fémház
    Igen
    Menedzselhető
    Nem
    Rack
    Nem
    Vizuális topológia
    Nem
    Teljesítmény
    30W
    Gigabit portok száma
    5 db
    Ethernet
    10/100/1000 Mbps
    PoE portok
    4
    Menedzselhetőség
    Nem menedzselhető
    PoE osztály
    PoE
    Gigabit LAN port
    5 db
    PoE port
    4
    Tömeg
    270 g/db